Anasayfa > Magazin > Haber Detay
Hilal Altınbilek ve Metin Hara Bozcaada'da sarmaş dolaş!
Magazin - 13 Temmuz 2021

Hilal Altınbilek ve Metin Hara Bozcaada'da sarmaş dolaş!

Hilal Altınbilek ve Metin Hara Bozcaada'da sarmaş dolaş!
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başarılı oyuncusu Hilal Altınbilek, sosyal medya ve magazin gündeminin öne çıkan isimlerinden birisi olmaya devam eden Metin Hara'yla Bozcaada'da sarmaş dolaş objektiflere yansıdı.

Hilal Altınbilek ve Metin Hara aşk mı yaşıyor sorusunu sorduran Bozcaada'daki sarmaş dolaş fotoğrafları gündem oldu. 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin sevilen ve başarılı oyuncusu Hilal Altınbilek, dizinin sezon finali yapmasının ardından tatildeki fotoğraflarıyla olay oldu. Özellikle kırmızı bikinisiyle verdiği poz yürekleri hoplattı.

 

Oyunculuğuyla dikkat çeken ve takipçi toplayan Hilal Altınbilek, verdiği pozlarla "Hilal Altınbilek'in yeni aşkı" başlıklı haberleri ile magazin gündemine oturdu. Hilal Altınbilek'in, Bozcaada'da Adriana Lima'nın eski sevgilisi olarak bilinen, yazar Metin Hara'yla sarmaş dolaş görüntüleri olay oldu.

 

Birçok hayranı tarafından, dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya bezetilen Hilal Altınbilek'in; yine Adriana Lima'nın eski sevgilisi yazar Metin Hara ile sarmaş dolaş görüntülenmesi de hayranları tarafından ilgiyle izleniyor.
 

Yazar Metin Hara ile dünyaca ünlü model Adriana Lima arasındaki aşk çok konuşulmuştu. Ancak Adriana Lima sosyal medya hesabında Metin Hara'yı takipten çıkartarak şunları yazmıştı:

 

"Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!".

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Züleyha' karakteriyle büyük ilgi gören Hilal Altınbilek, Bodrum plajlarında fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmeden tatilin tadını çıkarıyor.

Yukarı

Sayfayı Paylaş