Anasayfa > ÜNİVERSİTE > Haber Detay
ÇOMÜ Günlerinde Görev Alan Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi
ÜNİVERSİTE - 13 Haziran 2022

ÇOMÜ Günlerinde Görev Alan Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi

ÇOMÜ Günlerinde Görev Alan Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörlüğü’nün düzenliği ‘ÇOMÜ Günleri’nde görev alan Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı öğrencilerine Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Nazan Yelkikalan tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

ÇOMÜ’nün kuruluşunun 30’uncu yılı dolayısıyla ÇOMÜ Rektörlüğünün düzenliği etkinliklerde görev alan Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı öğrencilerine teşekkür belgeleri verildi. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Nazan Yelkikalan’ın makam odasında gerçekleşen belge takdiminde; Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Cumhur Erdönmez ile birlikte Öğr. Gör. Dilek Kekeç Morkoç da hazır bulundu.

İki gün boyunca ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve üniversite yönetimi ile çok sayıda öğretim elemanını katıldığı etkinlikte başarı ile görev alan öğrencilere teşekkür eden Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Nazan Yelkikalan, üniversitede derslerin yanı sosyal faaliyetlere katılmanın da önemli olduğunu söyledi. Öğrencilere belgelerini veren Müdür Prof. Dr. Yelkikalan, öğrencilerle sohbet etti. Hatıra fotoğrafı çekilmesi sona eren etkinlikte; Gülşah Kış, Seher İnci Gerçek, Çağla Güven, Barış Can Daldaban, Mustafa Yöntem, Zehra Sıla Bostancıoğlu, Mehmet Yasin Şahin, Yaren Şirin Keskin, Gülistan Kızılay, Ali Adnan Duman, Dilan Güvenoğlu, Damla Nazlı, Safiye Savranbaşı, Çisem Can ve Büşra Akkaya teşekkür belgesi aldı.

 

Yukarı

Sayfayı Paylaş