Anasayfa > ÜNİVERSİTE > Haber Detay
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi
ÜNİVERSİTE - 23 Haziran 2022

Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Mezuniyet Töreni Troya Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü ilk, Gıda Teknolojisi Bölümü ikinci mezunlarını verirken, Fakülte de yüz yüze ilk toplu mezuniyet törenini gerçekleştirmiş oldu. Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Tuğba Tümer, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Özge Uysal Şahin ve Dr. Öğr. Üyesi Arzu Kurt, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlgi Tosun, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülay Cengiz Taşlı ve Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sibel Tan'ın yanısıra akademik, idari personel, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende Fakülte Birincisi, Sağlık Yönetimi Bölümü mezunu Şeyma Kurt, Gıda Teknoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatma Çolakoğlu, Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ekrem Tufan, Fakülte Dekanı Prof.Dr. Tuğba Tümer ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur konuşma yaptılar.

Tören, mezuniyet kütüğüne plaket çakma, teşekkür belgeleri, hediye ve diploma takdimlerinin ardından yapılan toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş