Anasayfa > KENT YAŞAM > Haber Detay
KENT YAŞAM - 04 Temmuz 2022

ÇANAKKALE’DEKİ EVİNİZ “ LİMANİ HOTEL”

Halil ÖNCÜ-Çanakkale

Limani Hotel Genel Müdürü Ezgi Ceyhan, Çanakkale’nin tarih kokan bir bölge olduğunu söylerken, Çanakkale’ye gelecek olan tüm misafirleri ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacaklarını söyledi. Ceyhan “Çanakkale tarih kokan çok özel bir bölge. Çanakkalemizin tüm bölgeleri çok özel. Çanakkale’nin gezilecek bir sürü yeri var.
Çanakkale’yi gezmeye geldiğinizde, tarihi doku içinde hissetmek istediğinizde Limani Hotel olarak tüm misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

Limani Hotel ve Limani Restaurant hakkında bilgiler de veren Genel Müdür Ezgi Ceyhan “ Otelimizde toplamda 36 odamız var. Odalarımızın 15 tanesi boğaz ve deniz manzaralı, 10 tanesi şehir manzaralı,
10 tane ara odamız bir de suit odamız var. Aynı zamanda kendimize ait bir restaurantımız var. Burada İtalyan yemekleri, kahvaltımız, ev yemekleri gibi ürünler ile misafirlerimizin hizmetindeyiz.
Tüm ürünleri kendimiz yapıyor, dışarıdan herhangi bir donmuş ürün almıyoruz.
Özellikle pandemiden sonra sağlıklı beslenme konusunda olabildiğince öncülük yapmaya çalışıyoruz.
Zamlara inat olarak elimizden geldiğince fiyatlarda değişiklik yapmıyoruz.
Misafirlerimize olabildiğince farklı tematik etkinlikler de yapmaya çalışıyoruz.
Çanakkale’nin boğaz manzarası eşliğinde hem kaliteli yemek, hem güzel bir ortam sunmak istiyoruz. Limani Otel olarak hem otelimiz hem de restaurantımız olarak misafir dostu ve turizm dostu olarak ilerlemeye çalışıyoruz” diye konuştu.
 
Yukarı

Sayfayı Paylaş