Anasayfa > Köşe Yazısı
ilhan kaya - ilhan
Kosova'da Bak Şu FAŞİST Arnavuta
15 Kasım 2013
    LDK Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kosova Meclis Başkanı Yardımcısı Sabri Hamiti’nin Prizren’de LDK ve BD koalisyonun bir “Arnavut Prizren için” buyurmuşlar.
     Vay beee he anam oldu, yüzyıllardır Türkler o coğrafyada vardı ve var olmaya devam edecekler, Arnavut Prizren hayallerin ütüyopyadan öteye geçemeyecek, sen ancak rüyanda görürsün hayallerinin gerçekleştiğini.
      Sabri Hamiti buyurmuş ARNAVUT PRİZREN , muhterem objektif ve subjektif koşullar o coğrafyada senin hayallerinin yaşama geçmesine izin vermez. Sahi muhterem çok milliyetçisin (!) ya neden ingilizce resmi dil.Ha anam açıkla bakayım. Sahi kaç İngiliz yaşıyor  resmi dil ya İngilizce merak ettim ?
      Hani yok saydığın TÜRK-BOŞNAK-GORALI-
 Sırp, Rom, Aşkali, Mısırlıların ülkeleri ile dış ticaret ilişkilerin ne düzeyde ve dış ticaret hacmin nedir ????
      ABD-İngiliz projesi olan sosyalist Yugoslavya'nın tasfiyesi sonucunda ortaya bu mikro devletçikler, bilinç altında ki ırkçılığı nasılda ortaya çıkarıyorlar.....
      Eeeee Anavatan Türkiye'de iktidar olan ve neo-osmanlı hayalleri peşinde koşan AKP iktidarına bu muhterem faşistin açıklamasını umarım birileri söyler.
     Bu arada KTAP Cemil Luma imzasıyla bir açıklama yapmış ve ÖZÜR DİLENMESİ gerektiğini söylemiş. Bende Cemil Luma'ya katılıyorum ve Destekliyorum.
   Bu muhterem(!) , ivedi olarak özür dilemeli sadece bu ırkçının özür dilemesi yetmez, partiside özür dilemelidir.
   Sahi KDTP, nerdesin ????? 

Paylaş:
Yorumlar (5):
  editör:
[18.11.2013 - 10:06]  
bence asıl mesele FAŞİST-IRKÇI çıkışa karşı tavır almak...Yoksa KDTP'ye eleştirmek küfretmek kolay..Ayrıca KDTP'de Türk olmadığını söylemek tamamen vicdansızlık ve iftiradır...Gerçek kimliklerle yorum yazmakta CESARETTİR.Benim yaptığım gibi...
  Prizrenli:
[17.11.2013 - 01:24]  
Sn Editor sen nereden bileceksin KDTP-de kimler var kimler yok son 2009 we 2013 secimlerinde KDTP-ye bilerek ve isteyerek oy atmadim ve atmiyicam orada bulunan cikarci insanlar oldugu surece bu boyle sozde Kosova Demokratik Turk Partisi...Orhan Lopar baskan yardimcisiydi ama ne oldu hic sesi solugu cikmadi. Turkce kimlik vaat etiler hani Turkce Kimlikler ve bu yilki Kurban Bayraminda Arnavutca tam yazilmis Srpca tam tercume edilmis ama Turkce Sansli Kurban Byarami yazilmis Orhan Lopar bu ceviriye itiraz edebilirdi sonucta Baskan Yardimcisiydi. Orhan Lopar orada maasi iyi oldugu icin orada oturuyordu halk icin degil. Mahir Yagcilar ve beraberindeki heyet var oldukca Kosovadaki Turkler ozelikle Prizrenliler cok zarar gordu ve gormeye devam edecek. Mahir Yagcilar ISTIFA
  EDİTÖR:
[16.11.2013 - 15:54]  
agim kirik yanıt ağır bir eleştiri olmuş KDTP'nin içinde çok onurlu TÜRKLER var...Mesele burada ama KDTP eleştirisi değil sadece KDTP üst yönetiminin gelişmelere karşı duyarsız kalması ve susması....
  agim kirik:
[16.11.2013 - 15:20]  
KDTP BU PARTI VAR YA BU PARTIDE HER TURLU MILET VARDIR BIR TEK TURK YOKTUR
  Sefer Kosovali:
[15.11.2013 - 20:03]  
Bu yaziya katiliyorum ve sizi desteklerim, ve sizin sorunuza bir cevap vereyim: "Sahi KDTP, nerdesin????" evet ccok iyi bir soru, KDTP-lere amaclari yalaniz Prizren belediye meclisine girme ve Kişisel ilgi ve kişisel kazanç'icin. Ne zamndir Prizren bekliyor KDTP bir belediye baskaani cikartsin adayliga. Fasit arnaavutlarin amaci dir "ilk olarak turkce konusan Prizrenli'leri koyliye dondurme ve ssonra arnavutlestime"

Yorum Ekle


Ad, Soyad*
E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorumunuz*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
Yukarı

Sayfayı Paylaş